© 2015 Производственная компания «IDEAROOMIA». Все права защищены.

 • Facebook
 • Instagram - серый круг

ФРЕЗЕРНА ПОРІЗКА

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ФРЕЗЕРНИХ РОБІТ ТА ЛАЗЕРНОЇ ОБРОБКИ

Вимоги до макетів на фрезерну порізку

Прайс-лист на надання послуг фрезерної порізки

 

Компанія YOUNITED надає послуги фрезерування, різання лазером та гравіювання для підприємств різних напрямків. Ми пропонуємо якісні послуги фрезерної порізки у місті Київ.

Наші верстати працюють на основі ЧПУ (числового програмного керування), тому необхідна деталізація і якість виконання гарантовані. Завдяки прискіпливому опрацюванню кожного замовлення з моменту моделювання макета і до шліфування, ми стежимо за тим, щоб робота була доведена до кінцевої стадії без упущення найменших деталей.

Має значення і основа, з якої будуть створені нові елементи.

Максимальна товщина листа для обробки не повинна бути більше 70 мм, довжина і ширина - 3000х2000 мм відповідно. Роботи проводяться на основі матеріалу замовника або нашого: акрилу, полістиролу, дюралюмінію, ПВХ, МДФ, ДСП, фанери, дерева, композиту і штучного каменю. Кожен з них має свої особливості. Про тонкощі надання послуг на ЧПУ Ви можете прочитати на сторінках нашого сайту, присвячених кожному виду. Якщо з нашої вини станеться помилка і на готовому екземплярі з'явиться дефект, ми виправимо всі неточності.

 

ГРАВІРУВАННЯ

ПРО ТОНКОЩІ ГРАВІРУВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ YOUNITED

Один із видів обробки матеріалу для створення малюнка, візерунка або ненав'язливого декору на готовому виробі - це гравірування. Чим воно відрізняється від фрезерування, і на якому матеріалі воно буде виглядати найвигідніше: по дереві, пластику або ДСП? YOUNITED - компанія, що надає послуги гравіювання у Києві, ділиться цікавими подробицями.

 

ЧИМ ГРАВІРОВКА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ФРЕЗЕРУВАННЯ І ЛАЗЕРНОЇ ОБРОБКИ?
Фрезерування - глибинний процес обробки матеріалу, тобто створення глибокої різки аж до наскрізних отворів. Цей вид обробки підходить якнайкраще для створення рекламної продукції.

Лазерне різання - це безконтактна різка різних листових матеріалів. Тут основою виробничого процесу є лазерний промінь, який рухається по заздалегідь заданій траєкторії.

У той час як гравірування - це нанесення зображення на поверхні з неглибоким малюнком (максимальна глибина до 0,5-0,1 мм). Наноситися воно може вручну, механічно або за допомогою лазера, при цьому її результат для різних структур відрізняється.

ОСОБЛИВОСТІ ГРАВІЮВАННЯ НА РІЗНИХ МАТЕРІАЛАХ
Розглянемо докладніше, чим відрізняється гравірування на різних матеріалах:

 • Акрил. Цей матеріал легко піддається гравіруванню та різанню. Тому, якщо для вашого виробництва необхідні гравіровані написи, структури, на яких буде гладкий і рівний зріз, матеріалу, кращого ніж акрил, годі й шукати. Литий акрил (оргскло) не вимагає подальшої обробки, але його різновид, екструдований акрил, після спеціальних робіт може мати тріщини. Гравірування акрилу часто використовується для створення виробів з торцевим підсвічуванням. Така обробка застосовується для рекламних елементів.

 • Полістирол, ПВХ та інші пластмаси. Ці матеріали при нагріванні можуть виділяти токсичні речовини, тому використовувати їх не радимо. Для обробки таких матеріалів краще обирати фрезерування. При цьому, гравірування на пластику, наприклад на полікарбонаті й поліпропілені, не викличе негативних наслідків завдяки незаймистості матеріалу.

 • Композит. Небагато компаній погоджуються зробити гравіювання на композитній панелі через те, що фон згодом може змінити свій відтінок. Під час обробки відбувається часткове видалення фарби, а видалити залишки фарби можна або вручну, або за допомогою повторної обробки.

 • ДСП. Гравірування по деревно-стружковій плиті відрізняється тим, що воно виходить грубозернистим, через саму структуру ДСП.

 • Фанера. Обробка фанери за допомогою лазерного гравіювання - досить повільний і кропіткий процес. До складу деяких сортів фанери входить клей і він перешкоджає створенню якісної обробки. Компанія YOUNITED використовує лише якісні сорти фанери для гравіювання, тому кінцевий результат завжди радує око.

 • МДФ. Якщо виконувати цю технологію по МДФ методом «заливання» (лазерний промінь повністю гравірує зображення), кінцевий малюнок виходить більш виразним. Однак, при замовленні такого виду робіт, Ви повинні знати, що для виконання такої роботи може знадобитися більше часу, ніж для гравіювання «уздовж вектора». Цей спосіб примітний тим, що робота виконується лише уздовж контуру об'єкта, тому підійде не всім видам робіт.

 • Дюралюміній. Створення малюнка по металу за допомогою цієї технології дозволяє досягнути високої точності зображення і якості промальовування. Такого результату вручну домогтися практично неможливо.

 • Камінь. Гравірування по каменю дозволяє створити високоточне зображення завдяки структурі основи.

 • Дерево. Особливістю гравіювання по дереву є те, що якщо взяте за основу дерево буде смолистим, на заготовці можуть відбитися сліди від пари. Картини і портрети по дереву, виконані в цій техніці, виглядають цікаво і незвично.

 • Скло. Маркування й гравірування на склі буде відмінним рішенням для оформлення вітрин та рекламних вивісок. Лазерна обробка забезпечує передачу півтонів та високу точність нанесення малюнка, а також створює ефект об'ємного зображення.

 • Шпон. Тонкий листовий матеріал, який використовують для оформлення інтер'єру, а також меблів, реклами і торгового устаткування. Гравірування шпону лазером не пошкоджує цілісність виробів, лінії малюнка залишаються рівні, але темніші, ніж основний колір деталі.

 • Шкіра. При виробництві ременів, гаманців, рюкзаків, ключниць та інших аксесуарів використовується гравіровка шкіри, що дозволяє зробити кожну річ унікальною. Лазерний промінь під керуванням ЧПУ надає контури зображенню згідно заздалегідь затвердженому векторному макету.

У нас ви можете замовити послуги гравіювання для вашого виробництва або для створення особливого іменного подарунка близьким. Вартість години роботи від 300 грн., Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших фахівців.

Телефонуйте нам і робіть замовлення!

3D ФРЕЗЕРУВАННЯ

ЩО ТАКЕ 3D ФРЕЗЕРУВАННЯ, ЙОГО ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ​
Процес 3D фрезерування - створення об'ємних деталей по заздалегідь змодельованому кресленню або заготовці, здійснюється шляхом високоточної роботи верстата з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Матеріалами для об'ємної обробки можуть слугувати: дерево, дюралюміній, композит і окремі види пластиків.

 

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ 3D ФРЕЗЕРУВАННЯ
Виробництво деталей часто складається з чорнової частини і остаточної. Якщо дозволяяє структура, то фрезерне 3D різання з першого разу створює об'єкт, який не потребує додаткового чищення.

Позитивні сторони 3D фрезерування:

 • висока швидкість виконання запрограмованих процесів (на ЧПУ розвивається швидкість до 50 метрів за хвилину);

 • поверхня не обгоряє, не обвуглюється в процесі обробки;

 • є можливість створення складних конструкцій;

 • точність виконання роботи за графічним макетом;

 • ціна нижча, ніж при ручній роботі.

До недоліків належать:

 • не кожен матеріал піддається такій обробці через склад;

 • якщо спочатку креслення не було досконалим, то це буде помітно в кінцевому результаті.

 

ЯКІ 3D ВИРОБИ З ДЕРЕВА МИ ВИГОТОВЛЯЄМО
Компанія YOUNITED допоможе створити унікальний меблевий декор, різні балясини, карнизи, барельєфи, лиштви, об'ємні букви, дерев'яні скульптури в обумовлений термін. Ми також виготовляємо штампи та прес-форми високої точності.

Художня обробка деревини - найцікавіший вид фрезерування, оскільки таким чином створюються абсолютно нові елементи. Якщо ви не займаєтеся масовим виробництвом меблів, де можуть знадобитися наші послуги, замовте об'ємний напис для вітрини вашого магазину або декоративну табличку з ім'ям на подарунок.

ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ 3D ФРЕЗЕРУВАННЯ ДЕРЕВА
Ціна 3D фрезерування безпосередньо залежить від таких показників:

 • Вид діяльності: звичайне або об'ємне фрезерування, необхідність гравірування виробів;

 • Складність. Якщо на готовій моделі повинно бути безліч дрібних деталей, візерунків або рельєфів, виготовлення замовлення займе набагато більше часу. Мінімальна ціна за 1 годину роботи 3D верстата становить 300 гривень. Ціна виправдана високою якістю і продуктивністю верстата, і не є завищеною;

 • Матеріал. Наприклад, якщо потрібно зробити 3D фрезерування по дереву, то цей процес буде трохи простішим, ніж для аналогічної процедури по дюралюмінію. Якщо потрібне додаткове шліфування зрізу, це також враховується у вартість послуги;

 • Обсяг.Виготовлення 1 моделі буде коштувати дорожче, ніж при оптовому замовленні наших послуг;

 • Терміни. При оформленні замовлення, ми обговорюємо їх. Якщо, Вам потрібно отримати готовий виріб раніше, це позначиться на вартості.

 

Заповніть форму зворотного зв'язку на нашому сайті. Ми зконтактуємо з Вами для узгодження деталей.